| Téma / Fórum | |
|---|---|
SlimáciJeště jsem si vzpomněla, kamarádky dědeček prý v Kauflandu posbíral všechny listy z květáku, lidé je olamovali a divně na něj zírali. On je vysypal na záhon se zeleninou, kam se slimáci uhnízdili a potom okolní zeleninu neobtěžovali. Ale nevím, tohle jsem zatím nezkoušela. |