12.01. 2009 1 | Pestujeme-cs.com

Téma / Fórum
Slimák

Slimáci

Ještě jsem si vzpomněla, kamarádky dědeček prý v Kauflandu posbíral všechny listy z květáku, lidé je olamovali a divně na něj zírali. On je vysypal na záhon se zeleninou, kam se slimáci uhnízdili a potom okolní zeleninu neobtěžovali. Ale nevím, tohle jsem zatím nezkoušela.