| Téma / Fórum | |
|---|---|
SlimáciJá jsem je sbírala pomocí baterky a gumových rukavic dennně asi od 22h-1.30h do pet lahve. kde jsem nasypala klasickou kuchyňskou sůl. Měla jsem pocit viny, zvláště, když jsem na slimáka nevědomě stoupla a on kviknul. Kviknutí jsem slyšela i v lahvi, nebo když se jim do ní nechtělo. Lítost mě přešla, když si oblíbili kanadské… |