05.01. 2009 1 | Pestujeme-cs.com

Téma / Fórum
Slimák

Slimáci

Já jsem je sbírala pomocí baterky a gumových rukavic dennně asi od 22h-1.30h do pet lahve. kde jsem nasypala klasickou kuchyňskou sůl. Měla jsem pocit viny, zvláště, když jsem na slimáka nevědomě stoupla a on kviknul. Kviknutí jsem slyšela i v lahvi, nebo když se jim do ní nechtělo. Lítost mě přešla, když si oblíbili kanadské…