| Téma / Fórum | |
|---|---|
Bylinky - kdy založit bylinkový záhonNarazila jsem dnes na diskuse na každé téma ohledně zahrady, které mne napadne - bylinky bude taky téma, které mne zajímá. Zatím jsem začátečník - budeme na jaře teprve zahrádku zakládat. Pak budu chodit pro rady. Předem děkuji:-) |