25.01. 2009 1 | Pestujeme-cs.com

Téma / Fórum
Pěstování bylinek

Bylinky - kdy založit bylinkový záhon

Narazila jsem dnes na diskuse na každé téma ohledně zahrady, které mne napadne - bylinky bude taky téma, které mne zajímá. Zatím jsem začátečník - budeme na jaře teprve zahrádku zakládat. Pak budu chodit pro rady. Předem děkuji:-)