| Téma / Fórum | |
|---|---|
Bylinky - pěstování na jařeBylinky jsou moc fajn, ale vypadá to, že mi jich letos pár vymrzlo :-( | |
Bylinky zmrzly?Marvella napsal(a):Jsem na tom stejně, vymrzlo nebo uschlo mi většina bylinek. Přišla jsem i o vřesy, všechno musím obnovovat. Milena Lomová Zde bych si dovolila oponovat, vřesy určitě nezmrzly ale uschly. Všechno co je přes zimu zelené potřebuje dostatek vláhy, pokud nemrzne vše zalévám a nebo pokud je hodně sněhu udělám sněhové… |