| Téma / Fórum | |
|---|---|
Třešeň - řezDotaz: Do jakého tvaru mám na jaře ostříhat třešeň? Musí to být do určitého tvaru? Jak ji mám stříhat? Odpověď: Třešeň se nestřihá na jaře, ale až po sklizni, po odplození. Nezastřihuje se do určitého tvaru, jen se u ní prosvětluje koruna, tj. střihají se překřížené větve apod. Prunus avium - třešeň ptačí 'Hedelfingenská' |