| Téma / Fórum | |
|---|---|
Moniliový úžeh - MoniliaProsila bych radu,jestli má cenu,nebo jestli to vůbec jde udělat postřik na meruňce a na višni kterou napadlo houbové onemocnění Moniliový úžeh. Ještě bych poprosila o radu,jestli pokud stromy odejdou, se tam dají vysadit nové. Prosila bych o radu jak postupovat, když tam máme ty napadené stromy.A i když tam nebudou,jestli ta nákaza… |