| Téma / Fórum | |
|---|---|
Plíseň na rajčatechMy měli letos smůlu hned z jara,rajčata nepřežila ty jarní mrazíky :( samozřejmně jsme vysadili nové a i bez postřiku máme letos hojnou úrodu. Plíseň jsme měli na okurcích,ale po ostříhání napadených listů se okurky jaksi vzpamatovaly a i bez postřiku neúnavně plodí. Radu neznám,možná jde jen o náhodu;) |