| Téma / Fórum | |
|---|---|
Plíseň na rajčatechVendakv, to jste udělali velmi rozumě. Jsem ráda, že jste nám napsala. Prosazuji nepoužívat chemii, jen v nejnutnějších případech a zkoušet 'laciné' recepty. Tady je vidět, že se dá pěstovat i bez chemikálií. Stačilo jen mít trpělivost a ostříhat napadené listy. A když to nejde, tak se s rostlinkou rozloučím a pořídím… |