Atlas: bez chemikálií 1 | Pestujeme-cs.com

Téma / Fórum
Rajče

Plíseň na rajčatech

Vendakv, to jste udělali velmi rozumě. Jsem ráda, že jste nám napsala. Prosazuji nepoužívat chemii, jen v nejnutnějších případech a zkoušet 'laciné' recepty. Tady je vidět, že se dá pěstovat i bez chemikálií. Stačilo jen mít trpělivost a ostříhat napadené listy. A když to nejde, tak se s rostlinkou rozloučím a pořídím…